.
ModernWeb

Вопросы

Яким чином я став призером даної акції? Адже я ніде не брав(брала) участі

Дана акція була організована нашим партнером "EuroPay" для підняття рейтингу термінальних платіжних систем, таких як "Bank24", "Easy Pay", "24 NonStop", "Tyme", "CityPay", "IBox",
"Regulpay". Ви скористалися однією з даних платіжних систем і таким чином стали учасником даної акції. Шляхом незалежної електронного відбору ваш абонентський номер став виграшним, відповідно Ви, в рамках даної акції, стали володарем цінного супер-призу - автомобіля Ssang Yong .

Що робити, якщо я не проживаю в Києві?

Неважливо, в якому місті ви фактично проживаєте. Дана акція проводиться на всій території України (крім зони АТО) серед абонентів мобільних мереж, що користуються послугами платіжних терміналів. Ви можете стати володарем цінного супер-призу перебуваючи в будь-якому місті України.

Як дізнатися, що мій абонентський номер бере участь в акції?

Якщо Ви потрапили сюди призером даної акції, ви отримаєте на свій абонентський номер відповідне СМС-повідомлення. На нашому сайті в розділі "Результати акції" повинен буде відображатися ваш телефонний номер без останніх чотирьох цифр. Після того, як Ви пройдете обов'язкову реєстрацію в призовий Відділі нашої компанії, Ваш виграшний номер для Вас, як для зареєстрованого призера, буде відображатися повністю.

Як отримати замість автомобіля грошову суму?

В рамках даної акції нашим Генеральним Спонсором було прийнято рішення, що виграшний абонент має можливість отримати суму вартості акційного автомобіля Ssang Yong в грошовому еквіваленті. Її актуальну вартість (розігрується автомобіль у мінімальній комплектації) Ви можете дізнатись за телефонами горячої лінії. Таким чином, на підставі правил проведення акції, допускається заміна речового виграшу (в даному випадку автомобіля) на грошовий. Вам необхідно прийняти рішення, що Ви будете отримувати: автомобіль або грошовий еквівалент перед проходженням обов'язкової реєстрації та повідомити про це оператору Призового Відділу нашої компанії.

Як мені пройти реєстрацію?

Для того, щоб отримати цінний приз (автомобіль або грошовий еквівалент), Вам необхідно в обов'язковому порядку зареєструвати свій виграш і надати документ, що підтверджує Вашу особу: паспорт та ІПН. Для реєстрації в системі і отримання PIN коду необхідно скористатися апаратом самообслуговування (терміналом) і здійснити оплату 0,5% державного податку від суми виграшу. Звертаємо Вашу увагу на те, що оплату держмита Вам необхідно здійснювати в телефонному режимі, в присутності наших операторів, щоб система могла зареєструвати оплату і активувати PIN код, що дає право на отримання призу або грошової компенсації. Заздалегідь переконайтеся, що термінал видає квитанції, які реєструються додатково як платіжний документ. Перед оплатою держмита Вам необхідно додзвонитися до оператора, який зробить Вашу реєстрацію. Оператор надасть Вам банківський рахунок, на який необхідно здійснити оплату держмита 0,5% від вартості автомобіля. Після Вам надійде смс-повідомлення з восьмизначним реєстраційним номером, Ви надаєте даний код оператору інформаційно-призового Відділу, і таким чином, він буде ключем доступу до того, щоб ми мали можливість зняти приз з тиражу і надати його Вам.
Відповідальність за сплату будь-яких податків одержувачами призів лежить на володарів призів.
УВАГА: самостійно ніяких тразакцій не проводьте! Спочатку додзвонитися до нашого оператора.

Якими платіжними терміналами мені скористатися для оплати держмита?

Для оплати держмита в розмірі 0,5% Ви можете скористатися наступними терміналами:
• Ощад24
• IBox
Наші оператори володіють Вам, за якими адресами в Вашому місті знаходяться дані термінали. Оплату необхідно виробляти до 18:00 в день отримання СМС-повідомлення про отримання призу.

Де мені отримати мій приз у вигляді грошової суми?

Якщо переможець акції бажає отримати гроші замість автомобіля, він повинен надати нам рахунок для перерахування коштів. Транзакція з перекладу виграшною суми відбувається протягом одного робочого дня з моменту реєстрації переможця у нас в електронній системі. Перерахування здійснюється в гривні на рахунки всіх банків, що діють в Україні.
Нагадуємо, що відповідно до Постанови НБУ № 758 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках» від 01.12.2014., Один клієнт може зняти з гривневих карт і рахунків 200 000 гривень на день.
Ви також можете отримати виграшну суму готівкою безпосередньо у нас в автосалонах протягом не більше ніж 3 робочих днів після реєстрації призу.

Чи можу я замовити доставку автомобіля в інше місто?

Наша компанія може здійснити доставку призових автомобілів переможцям по всій території України за допомогою транспортних послуг нашого партнера - ТОВ "Профіт-Транс". Вартість перегону автомобілів на автовозах найнижча в порівнянні з іншими видами транспорту (залізничний транспорт). Доставка автомобілів автовозом здійснюється в мінімальні терміни. В середньому в залежності від маршруту і дорожніх умов термін доставки при перегоні авто розраховуються з нормативу 550-650 км на добу з моменту прийняття вантажу до перевезення. Місце розвантаження визначається замовником. автомобілів. В обов'язки водія автовозу входить перевірка комплектації та товарного стану автомобіля, звірка ідентифікаційних номерів з номерами, зазначеними в товарно-транспортних документах, а також навантаження і розвантаження. Під час доставки автомобіля здійснюється постійний контроль кріплення автомобілів на вантажної платформі.
Ціна доставки обговорюється при укладанні договору. Для укладення договору про доставку необхідно вислати нам копію вашого паспорта. Оплата послуги здійснюється через платіжні термінали підтримують банківські послуги.
Всю додаткову інформацію Ви можете дізнатися за нашими номерами гарячої лінії.


О Нас

На украинском автомобильном рынке наше предприятие существует с 1996 года.

За это время компания приобрела богатый опыт в области организации продаж и технического обслуживания импортных автомобилей. Основной задачей является высокая оценка и признание со стороны заказчиков и партнеров.

 

Последние посты

  • В июле вторичный рынок просел в ожидании новых акцизов на иномарки
    Появилась первая статистика, в которой отражено влияние на вторичный
  • С автоугонами в Киеве будут бороться камерами наблюдения
    Система наблюдения будет фиксировать въезд и выезд транспорта из
  • Украину посетит автопробег на электрокарах 80edays
    Автопробег 80edays стартовал 16 июля в Барселоне, в нём
Top