.
ModernWeb

Старт Супер Акции!

Початок осінньої супер акції!

Шановні пані та панове! Ми раді повідомити вам що ТОВ "Ssang Yong " спільно з нашим партнером " EuroPay " проводить чергову широкомасштабну акцію по розіграшу цінних призів та головного призу - автомобілю Ssang Yong Korando

Акція проходить на території України серед абонентів мобільних телемереж , які користуються послугами платіжних терміналів "Bank24", "Easy Pay", "24 NonStop" , "Tyme", "CityPay", "Regulpay" , "IBox".
Всі номери, які беруть участь в розіграші , були взяті із загальної бази електронних платежів з дозволу Міністерства Фінансів і Міністерства Зв'язку України . Дана акція спрямована на підвищення рейтингу термінальних мереж самообслуговування, установкою і сервісом яких займаються наші партнери, компанія "EuroPay ", яка налічує понад 7 тисяч терміналів самообслуговування .

 
Реєстрація Переможця


Наша компанія, спільно з EuroPay проводить широкомасштабну акцію з розіграшем безлічі цінних призів і головного призу - автомобіля!
Дана акція проводиться з 01.10.2018г. по 31.10.2018г. і спрямована на підвищення рейтингу термінальних платіжних систем, установкою і обслуговуванням яких займаються наші партнери, компанія "EuroPay", яка налічує понад 10 тисяч терміналів самообслуговування на території України і країн ближнього зарубіжжя. Акція проводиться на всій території України (крім зони АТО) серед абонентів мобільного зв'язку, що чинили будь-яку фінансову операцію за допомогою електронних платіжних систем (термінали, банкомати, Айбокс, онлайн-банкінг).
Зважаючи на відсутність регестрации виграшного абонента по головного призу, (автомобіль), термін дії даної акції продовжений до 31.10.2018г.
Переможці самостійно знайомляться з результатами розіграшу і отримують призи протягом 1-3 робочих днів з дня проходження стандартної реєстрації, надавши для цього копії паспорта, ІПН, квитанцію державного зразка про оплату 0,5% податку і 8-значний номер податкового реєстру. При відсутності зв'язку з учасниками, чиї номери є виграшними по закінченню 7 календарних днів, учасник позбавляється права на отримання призу. Переможці визначаються незалежно, шляхом електронного відбору (жеребкування)

Дана акція є антикризовою і проводиться по всій території України. Керівництво нашої компанії прийняло рішення про створення покрокової онлайн реєстрації, якщо ви стали учасником даної акції і не в змозі прибути на нашу юридичною адресою протягом доби для проходження реєстрації, за якими, яких причин Ви можете зареєструвати вашу сім-карту за допомогою наших операторів.

Якщо Ви не можете самостійно прибути на нашу юридичною адресою, то Ви можете пройти онлайн реєстрацію!
КРОК 1

Додзвонитися до наших операторів, перевірте чи дійсно ваш абонентський номер закріплений за одним з безлічі різних призів і подарунків, надайте інформацію про Вас і Ви гарантовано отримаєте свій приз протягом трьох робочих днів.
КРОК 2

Також повідомляємо Вас що призи і подарунки в нашій країні перевищують суму 10 000 грн, обкладаються державним податком, для юридичних осіб 12,5%, для фізичних 25%. Так як Ви стали мимовільним учасником даної акції, 24% оплачує наш генеральний спонсор, а 0,5% оплачує виграшний абонент, тим самим реєструючи свою виграшну SIM-карту.

Компанія також надає можливість доставки виграшу:
- водій-експедитор;
- спеціалізований автовоз;
- ж / д транспорт (УЗ).

Послугу доставки переможець оплачує самостійно в розмірі 50% передоплати при замовленні послуги і 50% по прибуттю автомобіля до місця призначення. Передоплата необхідна для покриття транспортних витрат з доставки вантажу (оплата послуг водія, заправка автомобіля паливом та інше).

Детальну інформацію про доставку можна уточнити у наших операторів за номерами вказаними в СМС-повідомленні або за телефонами гарячої лінії.

О Нас

На украинском автомобильном рынке наше предприятие существует с 1996 года.

За это время компания приобрела богатый опыт в области организации продаж и технического обслуживания импортных автомобилей. Основной задачей является высокая оценка и признание со стороны заказчиков и партнеров.

 

Последние посты

  • В июле вторичный рынок просел в ожидании новых акцизов на иномарки
    Появилась первая статистика, в которой отражено влияние на вторичный
  • С автоугонами в Киеве будут бороться камерами наблюдения
    Система наблюдения будет фиксировать въезд и выезд транспорта из
  • Украину посетит автопробег на электрокарах 80edays
    Автопробег 80edays стартовал 16 июля в Барселоне, в нём
Top